Apotheek

Apotheek Maarheeze B.v.

4.9· 16 beoordelingen
Kijkakkers 24 6026 ER Cranendonck
Apotheek Maarheeze B.v.

Praktische info

Adres

Kijkakkers 24 6026 ER Cranendonck

Locatie

Kaart laden...

Andere apotheken in de buurt van Cranendonck

Apotheek Service Apotheek Heeze
Apotheek Service Apotheek Heeze
Kapelstraat 74 5591 HG Heeze-Leende
Bellen
Apotheek Mees
Apotheek Mees
Stad 27 3930 Cranendonck
Bellen
Apotheek Farmapunt Hamont
Apotheek Farmapunt Hamont
Stationsstraat 25 3930 Cranendonck
Bellen
Apotheek Hupperetz Weert
Apotheek Hupperetz Weert
Hoogstraat 27 6001 EW Weert
Bellen

Diensten

BezorgingRolstoeltoegankelijke ingangRolstoeltoegankelijke parkingInleverpunt voor oude geneesmiddelenContactloos mobiel betalenPinpassenCreditcardsApotheek

Veelgestelde vragen

Waar bevindt apotheek Apotheek Maarheeze B.v. zich in Cranendonck?

Apotheek Apotheek Maarheeze B.v. is gevestigd op het volgende adres:

  • Kijkakkers 24 6026 ER Cranendonck

Bekijk de pagina om de beschikbare contactgegevens, openingstijden en nuttige informatie te controleren voordat u contact opneemt met de apotheek.

Bekijk de informatie van apotheek Apotheek Maarheeze B.v.
Hoe bestel ik medicijnen of bied ik een recept aan bij apotheek Apotheek Maarheeze B.v.?

Om medicijnen te bestellen of een recept aan te bieden bij apotheek Apotheek Maarheeze B.v., neemt u rechtstreeks contact op via het nummer dat op deze pagina beschikbaar is. De apotheek kan u informeren over de voorraad, de afhaalvoorwaarden en de manier waarop u uw recept of herhaalrecept kunt indienen.

Bekijk de pagina van Apotheek Maarheeze B.v.
Kan ik bij apotheek Apotheek Maarheeze B.v. een herhaalrecept aanvragen?

Voor lopende behandelingen kunt u bij apotheek Apotheek Maarheeze B.v. vaak een herhaalrecept laten verwerken. Neem rechtstreeks contact op met de apotheek om te vragen hoe u uw herhaalrecept indient, hoelang de verwerking duurt en wanneer uw medicatie klaarligt.

Biedt apotheek Apotheek Maarheeze B.v. de mogelijkheid om online medicijnen te bestellen?

Apotheek Apotheek Maarheeze B.v. biedt mogelijk de optie om online medicijnen te bestellen of een herhaalrecept digitaal aan te vragen, afhankelijk van de werkwijze van de apotheek. Bel rechtstreeks om na te gaan of een apotheek online beschikbaar is, welke geneesmiddelen u zo kunt bestellen en of afhalen of bezorgen mogelijk is.

U beheert Apotheek Maarheeze B.v.

Werk deze fiche bij en zorg ervoor dat de informatie altijd correct is.

Mijn gegevens bijwerken

Contact opnemen met apotheek Apotheek Maarheeze B.v. in Cranendonck

Bent u op zoek naar een apotheek in Cranendonck om medicijnen op te halen, een recept aan te bieden of advies te vragen? Apotheek Apotheek Maarheeze B.v. is gevestigd op Kijkakkers 24 6026 ER Cranendonck. Deze pagina bundelt de contactgegevens, openingstijden en praktische informatie om contact op te nemen met de apotheek.

Medicijnen ophalen en bestellen bij apotheek Apotheek Maarheeze B.v.

Neem rechtstreeks contact op met apotheek Apotheek Maarheeze B.v. om te vragen of een geneesmiddel op voorraad is en hoe u het kunt afhalen. Steeds meer apotheken bieden ook de mogelijkheid om medicijnen te bestellen of om online een geneesmiddel te reserveren, zodat het klaarligt wanneer u langskomt. Vraag telefonisch na welke mogelijkheden deze apotheek aanbiedt, zowel aan de balie als via een apotheek online.

Uw recept en herhaalrecept aanbieden

Apotheek Apotheek Maarheeze B.v. levert receptplichtige geneesmiddelen af tegen een geldig recept. Voor lopende behandelingen kunt u vaak een herhaalrecept laten verwerken, waarna de apotheek uw medicatie klaarzet. Neem telefonisch contact op om te vragen hoe u uw recept of herhaalrecept kunt indienen, of dat nu aan de balie of digitaal is, en hoelang de verwerking duurt.

Advies over medicijnen en zelfzorg

Naast het afleveren van medicatie met recept kunt u bij de apotheek terecht voor advies over het gebruik van uw geneesmiddelen, mogelijke bijwerkingen en wisselwerkingen tussen middelen. Ook voor vrij verkrijgbare producten, zoals middelen tegen pijn, hoest of maagklachten, kan de apotheker u informeren. Vraag bij twijfel altijd om toelichting voordat u een geneesmiddel gebruikt.

Online medicijnen bestellen en herhaalservice

Sommige apotheken bieden de mogelijkheid om online medicijnen te bestellen of een herhaalrecept digitaal aan te vragen. Zo kunt u uw medicatie op afstand klaarzetten en later ophalen of laten bezorgen. Of apotheek Apotheek Maarheeze B.v. deze diensten aanbiedt, verneemt u het snelst door te bellen. De apotheek kan u uitleggen hoe het bestellen van online medicijnen verloopt en welke voorwaarden gelden.

Adres en contactgegevens van apotheek Apotheek Maarheeze B.v.

Apotheek Apotheek Maarheeze B.v. is gevestigd op Kijkakkers 24 6026 ER Cranendonck, in Cranendonck. Bekijk de beschikbare contactgegevens op deze pagina en neem rechtstreeks contact op met de apotheek om de openingstijden, voorraad en afhaalvoorwaarden te bevestigen voordat u zich verplaatst. Heeft u met spoed medicatie nodig buiten de openingstijden, informeer dan naar de dienstdoende apotheek in de omgeving. Bij een acute noodsituatie of onmiddellijk gevaar neemt u contact op met de hulpdiensten.

)

Apotheken in de buurt van Cranendonck

}