Apotheek

Apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm.

4.9· 26 beoordelingen
Bruchstraße 4 41379 Beesel
Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm.

Praktische info

Adres

Bruchstraße 4 41379 Beesel

Locatie

Kaart laden...

Andere apotheken in de buurt van Beesel

Apotheek Apotheke Am Katharinenhof
Apotheek Apotheke Am Katharinenhof
Borner Str. 32 41379 Beesel
Bellen
Apotheek Laurentiusapotheke Elmpt
Apotheek Laurentiusapotheke Elmpt
Goethestraße 3 41372 Beesel
Bellen
Apotheek Angelweed
Apotheek Angelweed
Hauptstraße 36 41372 Beesel
Bellen
Apotheek Engel Pharmacy
Apotheek Engel Pharmacy
Hauptstraße 36 41372 Beesel
Bellen

Diensten

BezorgingOphalen in de winkelWinkelbezoek mogelijkRolstoeltoegankelijke ingangRolstoeltoegankelijke parkingInleverpunt voor oude geneesmiddelenSnel bezoekContactloos mobiel betalenCreditcardsPinpassenApotheek

Veelgestelde vragen

Waar bevindt apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. zich in Beesel?

Apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. is gevestigd op het volgende adres:

  • Bruchstraße 4 41379 Beesel

Bekijk de pagina om de beschikbare contactgegevens, openingstijden en nuttige informatie te controleren voordat u contact opneemt met de apotheek.

Bekijk de informatie van apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm.
Hoe bestel ik medicijnen of bied ik een recept aan bij apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm.?

Om medicijnen te bestellen of een recept aan te bieden bij apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm., neemt u rechtstreeks contact op via het nummer dat op deze pagina beschikbaar is. De apotheek kan u informeren over de voorraad, de afhaalvoorwaarden en de manier waarop u uw recept of herhaalrecept kunt indienen.

Bekijk de pagina van Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm.
Kan ik bij apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. een herhaalrecept aanvragen?

Voor lopende behandelingen kunt u bij apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. vaak een herhaalrecept laten verwerken. Neem rechtstreeks contact op met de apotheek om te vragen hoe u uw herhaalrecept indient, hoelang de verwerking duurt en wanneer uw medicatie klaarligt.

Biedt apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. de mogelijkheid om online medicijnen te bestellen?

Apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. biedt mogelijk de optie om online medicijnen te bestellen of een herhaalrecept digitaal aan te vragen, afhankelijk van de werkwijze van de apotheek. Bel rechtstreeks om na te gaan of een apotheek online beschikbaar is, welke geneesmiddelen u zo kunt bestellen en of afhalen of bezorgen mogelijk is.

U beheert Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm.

Werk deze fiche bij en zorg ervoor dat de informatie altijd correct is.

Mijn gegevens bijwerken

Contact opnemen met apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. in Beesel

Bent u op zoek naar een apotheek in Beesel om medicijnen op te halen, een recept aan te bieden of advies te vragen? Apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. is gevestigd op Bruchstraße 4 41379 Beesel. Deze pagina bundelt de contactgegevens, openingstijden en praktische informatie om contact op te nemen met de apotheek.

Medicijnen ophalen en bestellen bij apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm.

Neem rechtstreeks contact op met apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. om te vragen of een geneesmiddel op voorraad is en hoe u het kunt afhalen. Steeds meer apotheken bieden ook de mogelijkheid om medicijnen te bestellen of om online een geneesmiddel te reserveren, zodat het klaarligt wanneer u langskomt. Vraag telefonisch na welke mogelijkheden deze apotheek aanbiedt, zowel aan de balie als via een apotheek online.

Uw recept en herhaalrecept aanbieden

Apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. levert receptplichtige geneesmiddelen af tegen een geldig recept. Voor lopende behandelingen kunt u vaak een herhaalrecept laten verwerken, waarna de apotheek uw medicatie klaarzet. Neem telefonisch contact op om te vragen hoe u uw recept of herhaalrecept kunt indienen, of dat nu aan de balie of digitaal is, en hoelang de verwerking duurt.

Advies over medicijnen en zelfzorg

Naast het afleveren van medicatie met recept kunt u bij de apotheek terecht voor advies over het gebruik van uw geneesmiddelen, mogelijke bijwerkingen en wisselwerkingen tussen middelen. Ook voor vrij verkrijgbare producten, zoals middelen tegen pijn, hoest of maagklachten, kan de apotheker u informeren. Vraag bij twijfel altijd om toelichting voordat u een geneesmiddel gebruikt.

Online medicijnen bestellen en herhaalservice

Sommige apotheken bieden de mogelijkheid om online medicijnen te bestellen of een herhaalrecept digitaal aan te vragen. Zo kunt u uw medicatie op afstand klaarzetten en later ophalen of laten bezorgen. Of apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. deze diensten aanbiedt, verneemt u het snelst door te bellen. De apotheek kan u uitleggen hoe het bestellen van online medicijnen verloopt en welke voorwaarden gelden.

Adres en contactgegevens van apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm.

Apotheek Burg- Apotheke Christof Fey E. Kfm. is gevestigd op Bruchstraße 4 41379 Beesel, in Beesel. Bekijk de beschikbare contactgegevens op deze pagina en neem rechtstreeks contact op met de apotheek om de openingstijden, voorraad en afhaalvoorwaarden te bevestigen voordat u zich verplaatst. Heeft u met spoed medicatie nodig buiten de openingstijden, informeer dan naar de dienstdoende apotheek in de omgeving. Bij een acute noodsituatie of onmiddellijk gevaar neemt u contact op met de hulpdiensten.

)

Apotheken in de buurt van Beesel

}